Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie i regionie: Etat na wagę złota

Utworzony przez Gość, 17 marca 2012 r. o 07:36 Powrót do artykułu
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie. Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widzę że temat został olany, chociaż WSZYSCY moi znajomi zwrócili na tę niedogodność uwagę. Więc po co ta obłudna prośba o sugestie? Chcecie mieć czytelników, czy nie, do cholery? Będę to kopiować na forum pod każdym artykułem, może wtedy się ogarniecie. I propozycja: sami wejdźcie na swoją stronę i to zaobserwujcie. To serio wkurza. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko prawda. Ja też szukałem pracy swoich marzeń w administracji publicznej ale niestety bez pozytywnego rezultatu. Cóż studia administracji i prawa oraz studia podyplomowe z zarządznia w administracji na nic się nie przydały i od wielu lat jestem bezrobotny :(. W Lublinie jest bardzo trudno znaleźć satysfakcjonującą pracę na etat.(to jest wręcz niemożliwe, nierealne, graniczące z cudem...). Ofert pracy w MUPie niewiele a i z aktywizacją bezrobotnych jest słabo.... a na lokalnym rynku królują umowy śmieciowe i podejrzana praca akwizycyjna Najgorzej,że tak mało się robi u Nas w Polsce żeby coś w tym względzie poprawić: puste gadanie, obietnice i nic z tego nie wynika a jeszcze ogranicza się środki na walkę z bezrobociem .... A bezrobotnym jest być bardzo źle... im dłużej pozostaje się bez pracy tym gorzej nie tylko ze względów materialnych ale i zdrowotnych,... stres , depresje itd. Dobrze że Redakcja Dziennika Wschodniego zamieściła ten artykuł.Trzeba o tym pisać bo to jest największy , jak do tej pory najbardziej zaniedbany problem w Polsce.
Jest to prawda, lubelszczyzna jest biednym regionem, ludzie wyjeżdzają do Warszawy albo za granicę. Więcej będą kosztować społczeństwo skutki zdrowotne spowodowane brakiem pracy wymienione tu między innymi - depresja, niż koszt aktywnej polityki przeciw bezrobociu. De facto nasz rząd nie robi nic żeby to zmienić a tylko dzięki zaradności Polaków, chęci pracy to wszystko jakoś się kręci. Jest to jednak dno, żeby tak było, żeby obywatelowi, który włożył dużo wysiłku w naukę chociażby, albo który ciężko pracuje starczało mu od pierwszego do pierwszego ... a tak tu jest i nie ważne na jakim stanowisku się pracuje ....to jakaś rzenuaa totalna. Tak jest od dobrych kilkunastu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie to plazy. Dostaniecie etat na szmacie albo u tłustej rudej w ochronie :D  Śmiecióweczka, praca od 12.00 do 1.00, a potem zmiana następnego dnia od 6.00 rano chyba. Czy jakoś tak. Kariera że hej. Dziwne że tego inspekcja pracy nie sprawdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie to plazy. Dostaniecie etat na szmacie albo u tłustej rudej w ochronie :D  Śmiecióweczka, praca od 12.00 do 1.00, a potem zmiana następnego dnia od 6.00 rano chyba. Czy jakoś tak. Kariera że hej. Dziwne że tego inspekcja pracy nie sprawdza.
Nie sprawdzają,bo mają z tego BUŁĘ co miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złóż CV do roboty w Plazie, jak ktoś nie wierzy to się naocznie przekona jakie tam warunki. Co ja będę pustosłowny. Podejrzewam że warunki pracy na galeriach generalnie są podobne. Więc ciekawi mnie czy Zamkowe Tarasy, co to za zamkiem budowane, wyciągną jakieś lekcje dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EuroKadra daje zatrudnienie z dnia na dzień i to na dobrych warunkach. Sytuacja wygląda zdecydowanie lepiej, pracy jest bardzo dużo, kto chce znaleźć zatrudnienie, ten je uzyska. Ogólnie agencje pracy naprawdę pozwalają pracować normalnie i to na dobrych warunkach. Wiele zależy od danego przypadku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...